HansGrohe 24111000

TOP 4 v kategórii Sprchové hlavice

HansGrohe 24111000

Veľkosť sprchovej hlavice: 105 mm. Druhy prúdou: PowderRain, IntenseRain, masážny prúd. Pohodlné prepínanie tlačidlom Select. Povrchová úprava disku vodných lúčov:...
Doporučená ponuka Absulo

Na sklade • 1 variant3,6 €480 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma95 % • 6 031 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 5 985 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma95 % • 4 445 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €470 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v DOMOSS

• Usporna hlavica
    • Dizajn hlavice
    • Jednoduche prepinanie

Dobra sprchova hlavica, mozem ju len odporucat.

• Veľmi kvalitné prevedenie hlavice

S touto hlavicou je to pôžitok zo sprchovania. Najradšej mám prúd PowderRain, kvapky ju jemnunke, obzvlášť na tvár a hlavu.
    Aj mojej mamine som ju objednala, videla ju u mňa.
    Produkt som si vybrala najmä kvôli značke.

• , zakúpené v SIKO KÚPEĽNE a.s.

S produktom som zatial velmi spokojna, setri vodu - nie je potrebny silny prud vody, aby mala sprcha “silu”, ma 3 rozne nastavenia, pekny dizajn.

Materiál
3 funkcie

• Veľkosť sprchovej hlavice: 105 mm
• Druhy prúdou: PowderRain, IntenseRain, masážny prúd
• Pohodlné prepínanie tlačidlom Select
• Povrchová úprava disku vodných lúčov: grafitovo čierna
• Maximálny prietok pri 0,3 MPa: 8,2 l/min
• Umývateľná sieťová vložka
• Závit prívodu G ½
• Rozmer prívodov: DN15
• Vhodné pre prietokový ohrievač
• Technológia QuickClean - vďaka tejto technológií zmiznú usadeniny vodného kameňa a nečistoty zo sprchy jednoduchým otrením flexibilných silikónových výbežkov
• Technológia EcoSmart - Táto sprcha spotrebuje až o 40% menej vody ako bežná sprcha. Každý deň tak znižuje náklady na vodu a energiu a šetrí cenné zdroje.
Unikátna sprcha zážitok pre každú veľkosť kúpeľne. Choďte do sprchy a jednoducho vypnite. Ponorte sa do iného sveta. Začnite deň sviežo ráno a oddýchnite si po stresoch každodenného života. Pulsify prináša tieto neoceniteľné chvíle - bez ohľadu na to, akú veľkú kúpeľňu máte. Aj v tých najmenších priestoroch môžete zažiť úplne novú úroveň relaxácie pre telo i myseľ. Užite si maximálnu voľnosť pohybu v premyslene navrhnutom priestore.

• , zakúpené v DOMOSS

• Usporna hlavica
    • Dizajn hlavice
    • Jednoduche prepinanie

Dobra sprchova hlavica, mozem ju len odporucat.

• Veľmi kvalitné prevedenie hlavice

Aj mojej mamine som ju objednala, videla ju u mňa.
    Produkt som si vybrala najmä kvôli značke.

• , zakúpené v SIKO KÚPEĽNE a.s.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: